BLOG POZASTAVENÝ, OBČAS NĚCO PŘIDÁM A OBĚHNU SB

DŮVOD: ŠKOLA A JINÉ ZÁJMY

Byakuya Kuchiki - životopis

21. května 2011 v 13:35 | Rin Amaya Kazuko Kuchiki


RASA: Shinigami
NAROZENINY: 31. Ledna
POHLAVÍ: muž
VÝŠKA: 180 cm
VÁHA: 64 kg
KREVNÍ SKUPINA: 0
PŘÍSLUŠNOST: Gotei 13, Soul Society, Kuchiki rodina
POVOLÁNÍ: 6.jpeg kapitán 6. Divize, 28. Vedoucí Kuchiki rodiny
PARTNER: Renji Abarai
PŘÍBUZNÍ: Genrei Kuchiki (dědeček), Sojun Kuchiki (zesnulý otec), Hisana Kuchiki (zesnulá manželka), Rukia Kuchiki (nevlastní sestra), Koga Kuchiki (zesnulý strýc)
ZANPAKUTO: Shikai- Senbonzakura
Bankai- Senbonzakura Kageyoshi
Byakuya Kuchiki je členem Gotei 13 a kapitánem 6. Divize.

Byakuya má břidlicově šedé oči a černé vlasy, ve kterých nosí tzv. kenseikany, které symbolizují vůdce rodiny Kuchiki. Je oblečen do standartní kapitánské uniformy a kolem krku má bílou šálu, která je vyrobena z bledého hedvábí vytvořeného ze stříbrno-bílé sasanky a předává se z generace na generaci. Za tento šátek se dá koupit deset domů v Seireitei.

Byakuya je 28. Hlavou rodiny Kuchiki. Rodina Kuchiki je jedna ze čtyř šlechtických rodů v Soul Society. Byakuya působí velmi aristokraticky - zdá se, že je klidný a apatiský k ostatním lidem ale ve skutečnosti je velmi konfliktní. Co se týče bitev je velmi klidný, jen zřídka kdy je překvapen. Obecně působí lhostejně (arogantně). Nicméně když byl mladší, tak se dokázal rychle naštvat a také byl dosti horkokrevní.
Byakuya pevně věří v zákon a pořádek. Jako vedoucí rodu a kapitán v Gotei 13, pracuje vždy tvrdě. Věří v to, že když někdo poruší pravidla musí být potrestán. Ale i přesto chrání ty, kteří jsou pro něj důležití. Po události s Aizenem usoudil, že zákon není dokonalý a stal se více shovívavý k jeho porušení.
Je velmi populární mezi ženskými Shinigami v Soul Society. Má rád japonské třešňové květy, dlouhé procházky, kořeněná jídla a banány, avšak nemá rád sladkosti. Vyniká v kaligrafii, přičemž je prezidentem Kaligrafické společnosti.
Byakuya dokáže být i vtipný. Npříklad kdysi žertem poznamenal, že si stříhá vlasy Senbonzakurou. Navštěvuje setkání poručíků pokaždé, když je Renji nepřítomen. Také se účastní zasedání asociace žen, když Rukia chybí.
Byakuya se narodil do rodiny Kuchiki. Vyrůstal v sídle Kuchiki v Seireitei. Strávil nespočet hodin tréninkem, v rámci přípravy na převzetí rodiny Kuchiki a 6. Divize po svém dědečkovi.
Zdá se, že Yoruichi má dobré vztahy se členy Kuchiki rodu. Často navštěvovala sídlo Kuchiki, aby si hrála s Byakuyou.
Před 55 lety si vzal za manželku Hisanu, která byla prostá občanka z Rukongaie, tím avšak porušil pravidla. O pět let později Hisana onemocněla a zemřela. Před svojí smrtí požádala Byakuyu, aby našel její biologickou sestru, Rukiu, kterou opustila, když byla ještě dítě.
O rok později Byakuya našel Rukiu na Shinigami akademii a ihned jí přijal do rodiny Kuchiki. Přijetím Rukii do rodiny splnil slib, který dal Hisaně, ale také znova porušil pravidla klanu. Později přísahal na hrobě rodičů, že už nikdy neporuší pravidla klanu.
Když měla být Rukia popravena, rozhodoval se, zda jí má zachránit, tím by splnil poslední slib, který dal své ženě (bude chránit Rukiu jako vlastní sestru), ale také by porušil zákon klanu.
Před méně jak 49 lety se Rukia přidala ke Gotei 13, Byakuya se stal kapitánem 6. Divize.
ze shora do prava
Útok: 90
Obrana: 8O
Pohyblivost: 90
Reiatsu: 90
Inteligence: 90
Fyzická síla: 70
Mistr meče: Je mistrem v šermu. Je schopen usmrtit protivníka přesnými útoky bez jakékoliv námahy.
Mistr Shunpo (rychlost): Byakuya je velmi známý svou rychlostí. Je jeden z nejvíce dovedných uživatelů v této schopnosti v Soul Society. Tuto schopnost ho naučila Yoruichi.
Senka: Speciální Shunpo technika. Pohyb je tak rychlý, že soupeř není schopen zpozorovat, zda bude napaden ze předu či zezadu. Dokonce i přihlížející nemusejí být schopni tuto techniku vidět.
Utsusemi: Tato technika umožňuje pohyb ve velké rychlosti, takže nezanechává za sebou stopy.
Mistr Kida: Byakuya prokázal své schopnosti v používání vysoké úrovně Kido kouzel. Je schopen používat Kido bez zaklínadel a téměř bez úsilí, ale i přesto mají obrovskou sílu. Umí používat všechna kouzla až na úroveň 81. Také má pokročilé znalosti v kombinaci a konzistenci Kida.
Obrovská duchovní síla: Je schopen vyvinout obrovský duchovní tlak, který souvisí s jeho bojovými schopnosti a obratností.
Taktik: Je velmi vnímavý bojovník. Dokáže téměř okamžitě zjistit soupeřovi útoky a slabiny. Je i lstivý, používá Kido, aby zmátl své soupeře.
Odolnost: I přes svůj impozantní vzhled je ve srovnání s ostatními kapitány jako je například Zaraki Kenpachi, dosti odolný. V boji s Ichigem utrpěl spoustu vážných zranění, ale i přesto byl schopen pokračovat v boji.
Zanpakuto: Senbonzakura

Shikai: Senbonzakura se rozdělí na tisíc drobných úlomků, které pak odletí z rukojetě meče. Byakuya dokáže ostří ovládat na dálku, což mu umožní rozřezat soupeře téměř bez žádné obrany.

Bankai: Senbonzakura Kageyoshi - Je podstatě větší forma Shikaie. Aktivace: Byakuya pustí meč. Meč se vsákne do země jako kdyby místo půdy byla voda. Vzniklé vlnky se rozšířej, kolem se vytvoří tma a během několika vteřin se vytvoří dvě řady obřích čepelí, které se pak rozptýlí do okolí. Nikdo nezná přesný počet lístků a nikdo se jim ještě nedokázal vyhnout, tím okamžitě vyhladí své soupeře.

Speciální schopnosti bankaie:


Senkei: Pravou formu Senbonzakury tvoří se svou krví, která svítí a promění se v duševní energii. Dokáže využít všechny meče na stejné úrovni útoku, což je velmi všestranný způsob jak porazit nepřítele. Tuto techniku Byakuya používá velmi zřídka, raději zabíjí nepřátelé svou vlastní rukou. Ichigo byl druhý, který viděl tuhle techniku.

Gokei: Vytváří kulovitý tvar s nespočetným množstvím ostří, které víří kolem soupeře. Z této techniky není úniku, útok je tak silný že dokáže zničit celou budovu.


Shukei: Hakuteiken - Zvyšuje řezací výkon meče.. Duchovní energie a tlak je obrovská. Čepel je jasně bílá a Byakuyova aura je podobná ptákovi. Meč v této podobě je dost nebezpečný, dokáže nepřítele zabít jediným úderem.
Vztahy:


Rukia Kuchiki- nevlastní setra. Chová se k ní velmi chladně, stejně jako k ostatním, ale je schopen za ní položit svůj vlastní život.


Ichigo Kurosaki- Byakuya je velmi opovržlivý postojem Ichiga. Vnímá Ichiga jen jako zlobivé a hrubé dítě, které potřebuje lekci v chování. I přes všechny rozepře, respektuje jeho sílu a bojovnost. Když byl Byakuya ve stejném věku jako Ichigo, byli si chováním dosti podobní.


Renji Abarai - podkapitán 6. divize. Byakuya chová stejný respekt k jeho rostoucí síle a železné vůli podobně jako u Ichiga.

Hisana Kuchiki - zesnulá manželka.
!!!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cannai Uzumaki ♥SB♥ Cannai Uzumaki ♥SB♥ | E-mail | Web | 22. května 2011 v 20:09 | Reagovat

Máš u mě diplomek :) Snad se bude líbit :)

2 TsuchiKim TsuchiKim | Web | 15. srpna 2011 v 20:08 | Reagovat

hee, zdá se že Byakuya je přesně tak zajímavý, jak jsem si myslela :D už se těším, až něco podobného napíšeš na Shiro-chan ^^

3 TsuchiKim TsuchiKim | Web | 15. srpna 2011 v 20:24 | Reagovat

jednou určitě ano ;-)
já se také na něco podobného chystám, vlastně jsem s touhle myšlenkou založila blog :D a teď už to bude druhý rok, co jsem o Shirovi nenapsala ani čárku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama