BLOG POZASTAVENÝ, OBČAS NĚCO PŘIDÁM A OBĚHNU SB

DŮVOD: ŠKOLA A JINÉ ZÁJMY

Genryuusai Shigekuni Yamamoto - životopis

25. května 2011 v 12:22 | Rin Amaya Kazuko Kuchiki


RASA: Shinigami
NAROZENINY: 21. ledna
POHLAVÍ: muž
VÝŠKA: 168 cm
HMOTNOST: 52 kg
PŘÍSLUŠNOST: Gotei 13, Soul Society
POVOLÁNÍ: Kpitán 1.divize, velící kapitán Gotei 13
PARTNER: Chojiro Sasakibe
ZANPAKUTO: Ryujin Jakka
Je kapitán 1. divize a velící kapitán celé Gotei 13.
Yamamoto je nejstarší kapitán v Gotei 13. Má vzhled starého muže s červenýma očima, s dlouhými bílými vousy a dlouhým obočím. Jeho tělo pokrývá spousta jizev, což naznačuje, že má za sebou dost bitev. Nosí standardní Shinigami uniformu. Přes jeho starý a slabý vzhled má velmi svalnaté tělo.
Je vysoce respektován většinou Shinigami. Řídí se zákony a předpisy Soul Society do posledního písmene a to samé očekává i od druhých. Netoleruje neposlušnost a je vokální k těm, kteří se pokoušejí jednat takovým to způsobem. Vzhledem k dlouholeté zkušenoti, Yamamoto velmi zřídka ukazuje známky strachu nebo překvapení.

Yamamoto je velmi loajální k Soul Society a bere své povinnosti velmi vážně, očekávajíc totéž od zbytku Gotei 13. Jeho loajalita je tak velká, že byl ochoten obětovat sám sebe a Gotei 13, aby zastavili Aizena.
Yamamoto založil akademii Shinigami asi před 2100 lety. Yamamoto byl sám učitel na akademii a osobně trénoval Shunsuie Kyouraka a Juushira Ukitakeho. Zhruba před 1000 lety založil Yamamoto Gotei 13 a stal se velícím kapitánem.

od shora do prava
Útok: 100
Obrana: 100
Pohyblivost: 100
Reiatsu: 100
Inteligence: 100
Fyzická síla: 60
Mistr meče: Má více jak dvou tisíceleté zkušenosti v boji. Yamamoto je uveden jako nejsilnější bojovník v Soul Society. Jeho zručnost v šermu je dostatečně silná, aby svého soupeře zabil jedním přesným útokem.
Mistr Shunpa: Je velice kvalifikovaný a zkušený v umění Shunpo.
Stratég a taktik: Je to velmi inteligentní člověk. Je schopen se přizpůsobit k novému vývoji situace a dělat rychlá rozhodnutí.
Obrovská duchovní síla: Yamamoto má neuvěřitelně silné Reiatsu. Aizen připouští, že Yamamotova síla je silnější než jeho vlastní duchovní síla a uvádí, že není divu, že dokázal sloužit jako kapitán více než 1000 let. Yamamotova duchovní síla má stejný účinek jako jeho zanpakuto
Ohromná síla: I přes svůj věk má obrovskou sílu.
Mistr Kida: Yamamotovi rozsáhlé znalosti Kida jsou tak obrovské, že dokáže Kido provádět bez zaklínadel.
Zanpakotu: Ryuujin Jakka - je nejstarší a nejsilnější ohnivé zanpakuto a má větší útočnou sílu než všechny ostatní zanpakuto v Soul Society.
!!!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shandris Shandris | Web | 25. května 2011 v 13:08 | Reagovat

Ahoj:3 som rada, že spriatelíme :) máš hezu blog:) a ak nerobíš diplomy ani mne nemusíš, ale ja by som ti rada spravila :D

2 Shandris Shandris | Web | 25. května 2011 v 14:57 | Reagovat

upe jedno hoci čo s bleachovcami:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama