BLOG POZASTAVENÝ, OBČAS NĚCO PŘIDÁM A OBĚHNU SB

DŮVOD: ŠKOLA A JINÉ ZÁJMY

DON'T LEAVE ME - 17. kapitola - Boj !!!

16. června 2011 v 18:55 | Rin Amaya Kazuko Kuchiki

"Do boje!!!!!!!!!!!!!!!!" Zavelel plukovník a vrhli se střemhlav do bitvy.
Dlouho očekávající bitva vypukla. Zprvu to vypadalo jednoduše. Porazit tři ženy, by měla být hračka. Avšak opak byl pravdou. Kalypsa kosila jednoho amestrijce za druhým. Milovala zabíjení nevinných lidí, pokaždé jí to zvedlo náladu. Před ní spočinuly tři velmi známé osoby. Edward Elric, podporučík Jean Havoc a poručík Riza Hawkeye. Viktorie si vzala na starost Ishbalany. Ani se nemusela příliš namáhat. Pomocí iluzí, které vyvolávala se Ishbalané vraždili navzájem. "Ta barva, ta překrásná barva. Krev. Ta sladká vůně krve,"olízla si rty. Někdo se k ní blížil. Ishbalan Scar, Generál major Olivier Mira Armstrongová a její mladší bratr major Alex Louis Armstrong. Sin se za celou dobu nehnula. Kochala se tím nádherným pohledem. Výstřely ze zbraní, řinčení mečů, výkřiky zraněných. Všechny tyto zvuky se mísily v jeden obrovský chaos. Netrpělivě vyčkávala na svého jediného syna. Rozhlížela se po bojišti. Viděla vojáky umírat pod rukama svých kolegyň. Z pěti tisíc vojáků už zbývaly hrstky nejsilnějších. Proti Kalypse a Viktorii stáli lidé, které moc dobře znala. "Sakra, kde je. Snad to nevzdal tak brzo, "pomyslela si. Ozval se ohlušující výbuch a následně výstřel. Kulka jí zasáhla do nohy. Zaúpěla bolestí. "Tak tady jsi, už jsem si myslela, že si zdrhnul."Upřeně se na něj podívala. Jeho tvář byla politá potem, který se mísil s prachem a drobnými rankami. Uniforma byla potrhaná, špinavá od krve.
"Neopouštím své lidi, to si zapamatuj!!!!!" Vypálil do ní celý zásobník.
"Auuuuu, přestaň být tak bezcitný!!!!!! Moc dobře víš, že mi kulky neublíží."Začala se ihned regenerovat.
"Kulky možná ne, ale oheň ano. Budu tě zabíjet tak dlouho, dokud nezemřeš!!!!!! Chystal se lusknout prsty.
"Tak si posluž,"ďábelsky se pousmála. "Upozorňuju tě, že to bude trvat hodně dlouho. Nejspíš si zapomněl, že jsem pohltila všechny homunkuly. Mám desetkrát větší kámen mudrců, než měli moji předchůdci, také mám všechny jejich schopnosti a dokážu ovládat alchymii,"ušklíbla se.
"Jdi do háje. Mě to nezajímá!!!!!"Luskl prsty. Sin pohltili obrovské plameny.
"Sakra, nech mě domluvit. AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! Další plamen.
"Sklapni!!!!!!!!!!!!!!!!!Já tě zabiju."
Už jí to přestávalo bavit. "Sakra, takhle to dál nejde. Budu muset použít Greedovi schopnosti a co nejdřív to skoncovat." Její tělo se postupně začalo měnit v černý štít.
"Co to………."Byl přerušen. Sin ho chytla za pravou ruku, kterou následně zlomila. Vykřikl bolestí. Druhou rukou ho chytla pod krkem a následně ho povalila na zem.
"Tak co, teď jsi bezmocný!!!! Ukrutně se usmála.
"Asi jsi zapomněla. Mám ještě druhou."pousmál se.
"Neboj, nezapomněla. Ta ti stejně jako ta pravá na nic. Na tvým místě bych ohnivou alchymii momentálně nepoužívala. Změnila jsem koncentraci kyslíku ve vzduchu."
Vytřeštil oči. "J-jak si……………."
"Ovládám alchymii vzduchu, země, vody, energie,"povzdechla si. "Kdybys mě před tím nechal domluvit, tak bys to věděl." Ze země vyšlehly kořínky a obmotaly se kolem Royových zápěstí a kotníků. "Tohle si vezmu,"šáhla mu do kapsy a vytáhla pistoly a zapalovač. Z rukou mu sundala rukavice.
"Co chceš dělat?"
"To bys chtěl vědět, chlapečku."Poplácala ho po hlavě. "Počkej tady, za chvilku se vrátím."
"Kam, jdeš!!!!!!!!!!!!!!! Vzdáváš to nějak brzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
"Jdu na pomoc své kolegyni, vypadá to, že má problémy,"prstem ukázala na Kalypsu, která ležela na zemi, nad ní se skláněla žena s blond vlasy s pistolí v ruce, kterou jí mířila přímo na hlavu.
Ozval se výkřik a následně výstřel. Kalypsa ležela v kaluži krve, s prostřelenou hlavou skrz na skrz.
"A je po jednom problému,"křikla na své společníky a schovala zbraň. "Už zbývají jen………."
"Poručíku, POZORRR!!!!!!" vykřikl Havoc. Bylo pozdě. Sin chytla Rizu za vlasy a surově jí odtáhla k Royovi. Havoc s Edwardem se jí snažili zastavit, ale bylo to marné.
"Ty krávo jedna, co jsi to udělala. Zhatila si celý náš plán!!!!!! Za to zaplatíš!!!!!!" Hodila jí na zem a kopla do ní. Svázala jí nohy i ruce. Pomocí zemské a vodní alchymie vytvořila obrovskou ohradu, dost pevnou aby se sem nikdo nedostal.
"Zabiju tě, ty kurvo jedna!!!!!!"
"Neubližuj jí, prosím. Nech jí být!!!!!"okřikl Sin.
"Zaslouží si to, zabila mojí kolegyni a nejlepší kamarádku. Teď už nemůžeme přivést k životu našeho otce."
"Otce???"
"To jsem ti neměla prozradit, ale teď už je to stejně jedno. Snažili jsme se přivést k životu Ďábla. On je náš otec. Ale díky tady té krávě nic nebude!!! Riza schytala další kopanec.
"Už jsem ti jednou řekl, abys jí nechala být!!!!!!"
"Copak, copak, tobě záleží na takové nicce." Chytla jí pod krkem a zvedla do výšky.
"Prosím, prosím, neubližuj jí. Zabij mě."
"Ne Royi!!! Tvůj život je důležitější než ten můj. Musíš zůstat naživu."Po tváři jí stekly slzy.
"Rizo. Já…já o tebe nesmím přijít. Nevím co si bez tebe po…….."
"Sklapni, synku."Kopla ho do břicha. "Tak, takhle to je. Vy dva jste do sebe zamilovaní. Když jsem vás viděla naposledy, tak jste se hádali a teď."Rozesmála se. "Ta láska. Ta ubohá lidská láska, je tak hnusná!!!!!!! Třískla s Rizou o zem. Rozesmála se ještě víc, chovala se jak úplný psychopat.
Riza využila chvilku její nepozornosti a uvolnila si ruce a nohy. Z kapsy vytáhla nůž a rozřezala kořínky, které byly obmotány kolem Royových nohou a zápěstí.
"Jsi v pořádku,"zeptal se Rizi a levou rukou jí pevně objal.
"Ano. A ty?"
"Dobrý, až na tu zlomenou ruku. Musíme odtud vypadnout,"pošeptal jí do ucha. Riza mu pomohla na nohy a pomalu se šourali ke zdi.
"Kampak, kampak. Ještě jsem s vámi neskončila."
Ze země vyšlehly dva obrovské šlahouny, které se vzápětí obmotali kolem Rizi.
"Rizoooo!!!!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenicka Lenicka | Web | 17. června 2011 v 14:57 | Reagovat

no ted jsem prijela z toho vyletu a jak jinak nez s urazem:D:Da aspon tisic puchyru:D:Dno sice sotva chodim:-)ale byla s klukama sranda ja jsem z nich mela zachvaty smichu:D:Da kdyz se dneska kontrolovali chatky tak prej kdyz kluci byli u me prej ,,tady to nemá cenu prohlížet tady bydlí ženská" :D:D:D jsem si v duvu rikala ze me asi neznaji:D:ja az takovej poradnik nejsem:D:D...no jeste ani moc nevycvicila:-)

2 naruto109 tvé SB naruto109 tvé SB | Web | 17. června 2011 v 22:35 | Reagovat

no to zas ne:-)ale co krok to bolest:D=)

3 Kiruška Kiruška | Web | 18. června 2011 v 21:30 | Reagovat

Kráááááásnéééé....už se těším =DDD na další xDDD honeeeeeeeeeem =DD

4 Rukia & Rangiku Rukia & Rangiku | E-mail | Web | 20. června 2011 v 17:40 | Reagovat

Rukia: nádhera :D Roy a Roza sú úžasní :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama